• Зустрічі

    Ви можете провести ділові переговори з партнерами або клієнтами за бізнес-ланчем - рівень і бездоганний сервіс ресторану дозволяють неспішно вести ділові переговори в невимушеній обстановці.
    Ресторан розташований на першому поверсі готелю. Тут Ви зможете забути про галасливе, метушливе місто і з головою поринути в атмосферу вишуканого відпочинку.
    Готельно-ресторанний комплекс «Екран» пропонує оптимальне вирішення всього комплексу завдань для організації ділових зустрічей, конференцій, а також особливих подій, пов'язаних з прийомом гостей. Залежно від концепції Вашого заходу та кількості гостей, для проведення заходів Ви можете вибрати відповідний зал. Вигідною перевагою залів готельно-ресторанного комплексу «Екран» є їх багатофункціональність, а також можливість змінити строгу ділову атмосферу на приємний відпочинок. Команда наших працівників подбає про всі деталі організації Вашої події, створить необхідний інтер'єр і атмосферу, організує зустріч Ваших гостей на самому високому рівні. Ми впевнені, що дрібниць в бізнесі не буває.
Copyright © Готель Екран. Всі права застережено. 2009 - 2019
Створення сайту: VIKKI Soft
Your Travel